10 kwietnia 2018

PANIEŃSKI Białej Wiedźmy


Co: wieczór panieński Gdzie: Strefa Kultury Katowice
Kiedy: wrzesień 2016

Czas jakiś temu, a było to bagatela 2 lata wstecz bardzo bliska mi osoba postanowiła wyjść za mąż, a dzień ten, jak to w zwyczaju ma nasza kultura, poprzedzić wieczorem PANIEŃSKIM. Tak się akurat złożyło, że osoba ta, szerzej znana jako Biała Wiedźma razem z dwoma przyjaciółkami, nazywającymi się Czarną i  Rudą Wiedźmą prowadzą razem firmę, organizującą przepiękne imprezy, spotkania i eventy, pod dość chyba oczywistą nazwą TRZY WIEDŹMY. Kilka z ich propozycji znajdziecie tutaj na blogu, ponieważ zajmują się tym już kilka dobrych lat, a o wiele więcej możecie zobaczyć pod powyższym linkiem. Jeśli macie takową potrzebę polecam gorąco, ponieważ dziewczyny robią kawał dobrej roboty i co najważniejsze wkładają w to całe serce i zaangażowanie - tak to zazwyczaj bywa, gdy ktoś swoje hobby przekształca w pracę. 
Ale teraz nie o tym tutaj, a o zdjęciach, które osobiście bardzo lubię, a Biała Wiedźma wygląda na nich fenomenalnie, będąc szczęśliwą żoną już prawie 2 lata! No, ale dlaczego tak długo trwało pokazanie zdjęć tutaj tłumaczyć się nie będę ;) 
Zapraszam natomiast gorąco do Katowickiej Strefy Kultury, w której na pewno nie będziecie się nudzić oraz do obejrzenia niezwykle osobliwych zdjęć pięknych kobiet.
Miłego oglądania! Pomysł i organizacja: Trzy Wiedźmy
Restauracja: Moodro Restaurant

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.